• محصولات
  • فعالین بازار

شرکت جاده ابریشم و علی بابا با شماره ثبت 487725 سامانه ای کارآمد را برای برند سازی ، بازاریابی و فروش تحت عنوان بستر تجاری زوزا(Zoza Trade Platform) در آدرس های اینترنتی ذیل فراهم آورده است.

بستر تجاری زوزا ( Zoza Trade Platform ) تضمین گسترش معاملات عمده فروشی و خرده فروشی می باشد که در قالب 14 بازار و 4350 بازارچه با داشتن سازمانی کارآمد و پویا سبب تحرک تجاری و گسترش معاملات می گردد.

در بستر تجاری زوزا ( Zoza Trade Platform ) میلیون ها خریدار مشتاق ،خرید از شما را تجربه می نمایند.

بستر تجاری زوزا ( Zoza Trade Platform )از شما دعوت میکند ضمن حضور در این بستر تجاری ما را به دیگران معرفی نمائید تا در کنار هم نسبت به پویایی و تحرک اقتصاد ملی کمک نمائیم.

حمایت از توسعه تولیدات ملی

پلتفرم تجاری Zoza در راستای تحقق اهداف و برنامه های اقتصاد مقاومتی، صیانت از منافع ملی، حمایت از توسعه بازار تولیدات ایرانی، افزایش صادرات از طریق دستیابی به بازارهای جهانی با استفاده از بستر تجارت الکترونیک.

بازاریابی و بازارسازی کالا و خدمات

ما به توسعه بازار کالا و خدمات ایرانی می اندیشیم و برای این مهم کامل ترین حدمات را آماده کرده ایم. بازاریابی و بازارسازی کالا و خدمات خود را با ما تجربه کنید. با پلتفرم تجاری Zoza در همه جای دنیا دیده شوید.

توسعه تولید و اشتغالزایی

تجارت پویا، شاه کلید توسعه اقتصادی، رونق و توسعه تولید، ماندگاری اشتغال، پایداری و اثربخشی سرمایه گذاری هاست. پلتفرم تجاری Zoza برآنست که پاسخ مناسبی برای بالندگی و سرافرازی کالا و خدمات ایرانی در بازارهای جهانی باشد.

فضایی برای انجام معاملات آنلاین و مطمئن پلتفرم تجاری zoza بستری امن و آنلاین برای توسعه تجارت شماست. کالا و خدمات خود را در بازاری به وسعت جهان به دیگران معرفی کنید، برای خود شرکای تجاری بیابید و آسان و مطمئن معامله کنید.

طراحی و مهندسی هوشمندانه خدمات طراحی و مهندسی هوشمندانه خدمات متنوع در پلتفرم تجاری zoza بهترین و جامع ترین پاسخ برای حوزه های تجاری ایران، مطابق با موازین قانونی و عرفی و شرعی و سازگار با الزامات تجارت جهانی است.

بهترین پاسخ برای اقتصاد ایران

بدون تردید شاه کلید اصلی توسعه و رونق حوزه های تولیدی کشور در گرو میزان توفیق دسترسی و سهم گیری مناسب محصولات تولیدی از بازارهای داخلی و خارجی است. تلاش پلتفرم تجاری zoza به عنوان یکی از ظرفیت های جدی، تأمین و دستیابی به هدف فوق می باشد.

دی ان ان